Kaizen Mimarlık Hakkında

Kaizen mimarlık olarak 2011 yılında çıkmış olduğumuz yolda kurumsallaşma adına büyük adımlar atmış 2016 yılı sonları itibariyle 850 m2 imalat fabrika alanımız ve ofislerimiz ile büyük bir aileye dönüştük. Kaizen mimarlık olarak kaliteli işçilik ve zamanında termini ön plana çıkartan bir imalat anlayışı benimsemekteyiz. Detay çözmede uzman ekiplerimiz ve üretimde yıllarını akrilik ve kompak imalatina vermiş kalifiye ekiplerimizle müşterilerimizin eğilim ve zevklerini inşa ediyoruz. Yurt içi ve yurt dışı sayısız projeye imza atmış olan şirketimiz, iş ortaklarıyla birlikte hedeflediği noktaya gelmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ Yeniliklere açık bir şirket olarak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerinin taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak. gerçekleştirmiş olduğumuz projelerde mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

VİZYONUMUZ İsmimizi aldığımız Kaizen Felsefesini benimseyerek, bir sistem kusursuz bir şekilde çalışıyor olsa da ,geliştirecek yöntemler mutlaka bulunabilir. Kişi ve kurumların, ıslak hacim, tasarım ve cephe sektörlerinde itiyaç duyduğu tüm çözümleri sunarak hızla gelişen lider bir firma olmak.